BÝT SI BLÍŽ

28.4. – 1.5. 2022 Δ Stará Říše – Vysočina

Prožitkové setkání během kterého nám bude dělat společnost téma blízkosti – k sobě, ostatním, světu.

Pro všechny, kteří si uvědomují důležitost blízkých vztahů ve svém životě a láká je prozkoumat ho pomocí prožitkových aktivit ve společnosti dalších, podobně naladěných lidí.

━━━━━━

komunita – přátelství – blízkost – sdílení

CO NÁS ČEKÁ?

Jedním z důležitých pilířů našeho života jsou lidé, které máme kolem sebe. Ať už se jedná o rodinu, partnera/partnerku nebo přátele. Jsou to ti, se kterými prožíváme životní radosti, ale na které se také můžeme spolehnout v těžkých časech. Jak často ale zažíváme pocity, že nám ostatní nerozumí, že nevíme, kam patříme, nebo se cítíme osaměle?  Blízkost se nerovná tomu, kolik lidí máme okolo sebe, ani kolik přátel máme na sociálních sítích. Blízkost je, když společně můžeme být takový, jací jsme. 

Tento prodloužený víkend budeme mít příležitost se, díky různorodým aktivitám, podívat na téma blízkosti z různých úhlů. Můžeš očekávat, že se budeme zabývat nejenom tím, kdo jsou vlastně ti nejdůležitější lidé v našich životech a jak s nimi prohloubit vztah. Ale také se zaměříme na to, abychom více poznali sami sebe. Například v tom, co mi brání, nebo naopak pomáhá se více otevřít druhým.

A to vše ve společnosti fajn lidí v prostředí útulné chalupy na Vysočině. Program bude nabitý, ale určitě bude i spoustu prostoru na výlety po okolí, vychutnat si kávu/čaj na zápraží, začíst se do knížky u krbu, zacvičit si na sluníčku jógu, nebo jinou formu relaxu, kterou upřednostňuješ. 

Něktérá z dalších témat, kterým se budeme věnovat:

Jak se liší rozvíjení vztahů v jednotlivých typech vztahů a mé potřeby v nich

Jak odstraňovat bariéry, které mezi sebou máme

Co pro mě znamená blízkost a jak to komunikovat druhým

Jak blízkost vzniká a jak ji dále rozvíjet

PRAKTICKÉ INFORMACE

DATUM: 28.4. – 1.5. 2022

MÍSTO: Stará Říše, Vysočina

KAPACITA: 10 účastníků (min. 6)

CENA: 4.800 

UBYTOVÁNÍ A STRAVA: Ubytovaní budeme v útulné chalupě Naše Vaše Říše, ve které jsou dva pokoje po cca. 5 lidech, společenská místnost, která bude hostit naše aktivity a krásná zahrada s altánem. Strava bude převážně vegetariánská a je možné připravit i veganskou variantu.

S KÝM?

“Naplňuje mě vytvářet prostor, kde se lidé mohou opravdově potkávat s ostatními, ale i sami se sebou.”

Od malička mě baví poslouchat příběhy. V roce 2017 jsem založil projekt Smysluplné rozhovory, jehož vizí je vracet více hloubky do našich konverzací, vztahů i životů. Našimi setkáními prošlo už přes 2.000 lidí a další se přidávají.

Považuji se za věčného studenta. V současné době jsme frekventantem integrativního terapeutického výcviku, v minulosti jsem absolvoval výcviky v koučování a vzdělávání dospělých. Také spolupracuji s Prazdninovou školo Lipnice.

Nezanedbávám ale ani tělesnou a duševní složku. Závodně jsem hrál hokej, nohejbal až mi v 15ti letech přišly do cesty bojové sporty, skrze které jsem se dostal k meditacím, dechovým technikám, joze i práci s myslí. Moc rád trávím také čas v přírodě s krosnou na zádech.

Chceš se k nám přidat?

DATUM: 28.4. – 1.5. 2022

ZAČÁTEK / KONEC: čtvrtek 18:00 / neděle cca. 13:00

MÍSTO: Stará Říše, Vysočina

KAPACITA: 10 účastníků

CENA: 4.800 Kč 
(záloha 3.200 Kč se platí předem)

(cena zahrunuje stravu, ubytování, přípravu programu, naši práci)

Kde se ještě můžeme potkat?

Setkání

Smysluplné rozhovory

Jsi někdy unavený/á z konverzace o stejných věcech se stejnými lidmi? Zajímalo by tě, co se stane, když se sejde skupina cizích lidí a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Workshop

Jak budovat a prohlubovat blízké vztahy

Připadá Ti, že většina konverzací ve Tvém okolí je povrchních a stále se točí okolo stejných témat? Osvoj si principy, jak přinést do života více smysluplných rozhovorů a rozvíjet hlubší vztahy se svými blízkými.

Sledujte náš newsletter